text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra ERO FST204 - сет алатиID EK000425127

Iskra ERO FST204 - сет алатиID: EK000425127

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

2.990 ден

Цена
2.691 ден

HSS сврдли (35 парчиња): 4 x 1.5 / 4 x 2.0 / 4 x 2.5 / 3 x 3.0 / 4 x 3.2 / 2 x 3.5 /3 x 4.0 / 2 x 4.5 / 2 x 4.8 ; 5.0 / 2 x 5.5 ; 6.0 / 2x 6.5 ; 7.0 Спирални сврдли за дрво (32 парчиња): 4 x 3....  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 27.05.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

HSS сврдли (35 парчиња): 4 x 1.5 / 4 x 2.0 / 4 x 2.5 / 3 x 3.0 / 4 x 3.2 / 2 x 3.5 /3 x 4.0 / 2 x 4.5 / 2 x 4.8 ; 5.0 / 2 x 5.5 ; 6.0 / 2x 6.5 ; 7.0 Спирални сврдли за дрво (32 парчиња): 4 x 3.0, 3.5 / 4 x 4.0, 4.5 / 4 x 4.8, 5.0, 5.5, 6.0 / 4 x 6.5, 6.8, 7.0, 7.5 / 4 x 8.0, 9.0 / 3 x 10.0 Наставки за навртување 25mm (20 парчиња) : Рамни наставки (SL): 3 / 5 / 6 / 8 Крстач наставки (PH): 0 / 1 / 2 / 3 Крстач наставки со ѕвезда (PZ): 0 / 1 / 2 / 3 Квадратни наставки (S): 1 / 2 / 3 Torx наставки (T): 10 / 15 / 20 Наставки за навртување 50mm (14 парчиња) : Рамни наставки (SL): 3 /4/ 5 / 6 / 8 Крстач наставки (PH): 1 / 2 / 3 Крстач наставки со ѕвезда (PZ): 1 / 2 / 3 Torx наставки (T): 10 / 15 / 20 Насадни клучеви (10 парчиња): 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 / 13 Бургија за бетон (8 парчиња): 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 Плочеста бургија за дрво (6 парчиња): 10 / 13 / 16 / 19 / 22 / 25 Обични ѕидни додатоци (60 парчиња): Држач за завртки (4 парчиња) Дистанцер (4 парчиња): 3 / 6 / 8 / 10 Круни за режење дупки (4 парчиња): Адаптер со клуч за затегнување (1 парче) Имбус (1 парче) Конусно глодало (1 парче) Флексибилен продолжеток (1 парче) Магнетен држач за завртки (1 парче) Штрафцигер (1 парче) Кутија (1 парче) Пакување: куфер Димензии на куферот (во mm):333 (Д) x 95 (Ш) x 242 (В)
Тип на производ Сетови алат
Бренд Iskra
Гаранција 2 год.