text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra ERO HTS-18 Сет штрафцигери со ѕиден држачID EK000425137

Iskra ERO HTS-18 Сет штрафцигери со ѕиден држачID: EK000425137

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

990 ден

Цена
891 ден

18-парчиња сет штрафцигери HTS-18 Со држач кој се монтира на ѕид, изработен од тврда пластика • 8 парчиња штрафцигери со магнетна глава • 10 парчиња прецизни штрафцигери Штрафцигери со магнетна г...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 19.04.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

18-парчиња сет штрафцигери HTS-18 Со држач кој се монтира на ѕид, изработен од тврда пластика • 8 парчиња штрафцигери со магнетна глава • 10 парчиња прецизни штрафцигери Штрафцигери со магнетна глава: PH (+)Крстачи • 2x38mm / 1x80mm / 2x100mm / 3x150mm SL (-) Слот • 6x38mm / 4x75mm / 6x100mm / 8x150mm Прецизни штрафцигери: PH (+) Крстач • 00x50mm / 0x50mm SL (-) Рамен/Слот • 2x50 / 2.5x50mm / 3x50mm T Torx • T6, T7, T8, T9, T10 • Хром ванадиум челик • Пакување: блистер
Тип на производ Сетови алат
Бренд Iskra
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!