text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra ERO HTS 6 - сет штрафцигериID EK000425157

Iskra ERO HTS 6 - сет штрафцигериID: EK000425157

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

390 ден

Цена
351 ден

6-парчиња сет на штрафцигери HTS-6 Сет од штрафцигери со магнетна глава 6 шрафцигера со магнетна главата Х. (+) крст • • 1x100mm / 1x125mm / 2x150mm SL (-) Слот • 3x75mm / 4x100mm / 5x150mm • ...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 26.04.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

6-парчиња сет на штрафцигери HTS-6 Сет од штрафцигери со магнетна глава 6 шрафцигера со магнетна главата Х. (+) крст • • 1x100mm / 1x125mm / 2x150mm SL (-) Слот • 3x75mm / 4x100mm / 5x150mm • Хром-ванадиум челик • Пакување: блистер
Тип на производ Сетови алат
Бренд Iskra
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!