text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra ERO HTS-8 сет штрафцигериIDEK000074353

Цена
799 ден
Iskra ERO HTS-8 сет штрафцигери. Сет од штрафцигери со магнетна глава. 8 шрафцигера со магнетна главата, X. (+) крст: 1x75mm / 1x100mm / 2x150mm, SL (-) Слот: 3x75mm / 5x75mm / 6x150mm, Хром-ванади...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.04.2021

Iskra ERO HTS-8 сет штрафцигери. Сет од штрафцигери со магнетна глава. 8 шрафцигера со магнетна главата, X. (+) крст: 1x75mm / 1x100mm / 2x150mm, SL (-) Слот: 3x75mm / 5x75mm / 6x150mm, Хром-ванадиум челик, Пакување: кутија