text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra ERO HTS-8 - сет штрафцигериID EK000425124

Iskra ERO HTS-8 - сет штрафцигериID: EK000425124

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

590 ден

Цена
531 ден

Сет од штрафцигери со магнетна глава 8 шрафцигера со магнетна главата Х. (+) крст • 1x75mm / 1x100mm / 2x150mm SL (-) Слот • 3x75mm / 5x75mm / 6x150mm • Хром-ванадиум челик • Пакување: кутија  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 19.04.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сет од штрафцигери со магнетна глава 8 шрафцигера со магнетна главата Х. (+) крст • 1x75mm / 1x100mm / 2x150mm SL (-) Слот • 3x75mm / 5x75mm / 6x150mm • Хром-ванадиум челик • Пакување: кутија
Тип на производ Сетови алат
Бренд Iskra
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!