text.skipToContent text.skipToNavigation

Wurth Мултифункционален сет 1/4" ZEBRAID EK000448116

Wurth Мултифункционален сет 1/4" ZEBRAID: EK000448116

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
5.150 ден

Сет насадни клучеви со MULTI прифат. 5 различни работни прифати во еден насаден клуч. Zebra крцкалка, две екстензии со вметоци. Содржина на сетот - 23 пар 6 насадни клучеви 5-13mm 1 Zebra крцкал...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 26.04.2024

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сет насадни клучеви со MULTI прифат. 5 различни работни прифати во еден насаден клуч. Zebra крцкалка, две екстензии со вметоци. Содржина на сетот - 23 пар 6 насадни клучеви 5-13mm 1 Zebra крцкалка 2 продолжетоци 1 насадна 4-ка 1/4" 13 вметоци 1/4" (PH1, PH2, шлиц - 0,8x5,5, имбус 3-6, TX 10,15,20,25,27,30. Метална кутија со димензии 130x80x30 mm шифра 9651123
Тип на производ Сетови алат
Бренд Wurth
Гаранција 3 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!