text.skipToContent text.skipToNavigation

Wurth Сет аголни имбус клучеви со топчеста глава, ZEBRAID EK000448114

Wurth Сет аголни имбус клучеви со топчеста глава, ZEBRAID: EK000448114

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
3.090 ден

ZEBRA сет долги имбус клучеви со топчеста глава. Распон на прифат 1,5-10mm. Шифра 71540100  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 26.04.2024

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ZEBRA сет долги имбус клучеви со топчеста глава. Распон на прифат 1,5-10mm. Шифра 71540100
Тип на производ Сетови алат
Бренд Wurth
Гаранција 3 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!