text.skipToContent text.skipToNavigation

Wurth Сет аголни шестоаголни имбус клучеви, ZEBRAID EK000448103

Wurth Сет аголни шестоаголни имбус клучеви, ZEBRAID: EK000448103

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
1.150 ден

ZEBRA сет кратки имбус клучеви. Распон на прифат 1,5-10mm. Шифра 71531100  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 23.04.2024

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ZEBRA сет кратки имбус клучеви. Распон на прифат 1,5-10mm. Шифра 71531100
Тип на производ Сетови алат
Бренд Wurth
Гаранција 3 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!