text.skipToContent text.skipToNavigation

Wurth Сет аголни Totx клучеви, ZEBRAID EK000448093

Wurth Сет аголни Totx клучеви, ZEBRAID: EK000448093

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
1.590 ден

ZEBRA сет аголни одвртувачи со TX прифат. Распон на прифат 9-40mm. Шифра 71536100  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 29.07.2024

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ZEBRA сет аголни одвртувачи со TX прифат. Распон на прифат 9-40mm. Шифра 71536100
Тип на производ Сетови алат
Бренд Wurth
Гаранција 3 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!