text.skipToContent text.skipToNavigation

Wurth Сет битови, 105 парчињаID EK000448118

Wurth Сет битови, 105 парчињаID: EK000448118

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
5.650 ден

14 TX битови со отвор - сигурносни 9 TX битови 9 PH битови 8 имбус битови 7 PZ битови 6 трокраки битови 5 шлиц битови 4 шестоаголни битови (Империјал, XZN, Ribe, 4-аголни) 3 специјални битови (Tork...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 23.04.2024

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

14 TX битови со отвор - сигурносни 9 TX битови 9 PH битови 8 имбус битови 7 PZ битови 6 трокраки битови 5 шлиц битови 4 шестоаголни битови (Империјал, XZN, Ribe, 4-аголни) 3 специјални битови (Tork,i 5-страничниi) Магнетен држач за вметоци шифра 614250300
Тип на производ Сетови алат
Бренд Wurth
Гаранција 3 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!