text.skipToContent text.skipToNavigation

Wurth Сет вметоци и насадници со крцкалка ,17парчињаID EK000448098

Wurth Сет вметоци и насадници со крцкалка ,17парчињаID: EK000448098

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
2.150 ден

Крцкалка 5 парчиња 12-аголни насадни клучеви OK 6-13 10 вметоци ¼“ (PH1,PH2, PZ1, PZ2, ŠLIC 0,5x4, шлиц 1X6, рамен 4 i 5, TX 20 i 25) Адаптер ¼ Додаток за прикачување на ...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 02.05.2024

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Крцкалка  5 парчиња 12-аголни насадни клучеви OK 6-13 10 вметоци ¼“ (PH1,PH2, PZ1, PZ2, ŠLIC 0,5x4, шлиц 1X6, рамен 4 i 5, TX 20 i 25) Адаптер ¼ Додаток за прикачување на каиш шифра 561425006
Тип на производ Сетови алат
Бренд Wurth
Гаранција 3 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!