text.skipToContent text.skipToNavigation

Wurth Сет вметоци со магнетен носач, монтажерскиID EK000448125

Wurth Сет вметоци со магнетен носач, монтажерскиID: EK000448125

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
2.050 ден

Многу компактно и цврсто пакување од тврда пластика, погодно за користење и лесно земање и ставање на вметоци, магнетен носач на вметоци со брзоизменлива глава, со " C прстен" кој додатно ги осигур...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 29.07.2024

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Многу компактно и цврсто пакување од тврда пластика, погодно за користење и лесно земање и ставање на вметоци, магнетен носач на вметоци со брзоизменлива глава, со " C прстен" кој додатно ги осигура вметоците и носачот.

носач за битови со брзоизменлива глава, магнетен PH - 12 пар (2 x PH1, 8 x PH2, 2 x PH3) PZ - 11 пар (5 x PZ1, 4 x PZ2, 2 x PZ3) SL - 2 пар (0,8 x 5, 1 x 6) Имбус - 2 kom (3,4) TX - 3 пар (20,25,30) Магнетен адаптер 1/4 шифра 561425005

Тип на производ Сетови алат
Бренд Wurth
Гаранција 3 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!