text.skipToContent text.skipToNavigation

Wurth Сет вметоци со магнетен носач, универзаленID EK000448106

Wurth Сет вметоци со магнетен носач, универзаленID: EK000448106

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
2.050 ден

Многу компактно и цврсто пакување од тврда пластика, погодно за користење и лесно земање и ставање на вметоци, магнетен носач на вметоци со брзоизменлива глава, со „C прстен“ кој додатно ги осигура...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 29.07.2024

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Многу компактно и цврсто пакување од тврда пластика, погодно за користење и лесно земање и ставање на вметоци, магнетен носач на вметоци со брзоизменлива глава, со „C прстен“ кој додатно ги осигура вметоците и носачот. носач за вметоци со брзоизменлива глава, мегнетен    PH - 4 пар (1,2,2,3)  PZ - 4 пар (1.2,2,3) SL - 4 пар (3,4,5,6) Имбус - 4 пар (3,4,5,6) TX - 7 пар (10,15,20,25,25,30,40) TX со дупка - 6 пар (10,15,20,25,25,30) Магнетен адаптер 1/4&rdquo Додаток за закачување на каиш шифра 561425004
Тип на производ Сетови алат
Бренд Wurth
Гаранција 3 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!