text.skipToContent text.skipToNavigation

Wurth Сет дупло вилушкасти клучеви, 12 парчиња, REDLINEID EK000448105

Wurth Сет дупло вилушкасти клучеви, 12 парчиња, REDLINEID: EK000448105

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
3.750 ден

REDLINE сет окасто-вилушкасти клучеви. Прифат OK 6-32 Бренд: RED LINE Форма: Рамна форма Прифат : Вилушкаст прифат. Шифра 575430443  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 29.07.2024

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

REDLINE сет окасто-вилушкасти клучеви. Прифат OK 6-32 Бренд: RED LINE Форма: Рамна форма Прифат : Вилушкаст прифат. Шифра 575430443
Тип на производ Сетови алат
Бренд Wurth
Гаранција 3 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!