text.skipToContent text.skipToNavigation

Wurth Сет дупло окасти клучеви, 12 парчиња, REDLINEID EK000448101

Wurth Сет дупло окасти клучеви, 12 парчиња, REDLINEID: EK000448101

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
4.790 ден

REDLINE сет дупло окасти клучеви, 12 парчиња. Прифат OK 6-32. Бренд: RED LINE Форма: Свиткана форма Прифат : 6-аголен. Шифра 575430542  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 24.06.2024

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

REDLINE сет дупло окасти клучеви, 12 парчиња. Прифат OK 6-32. Бренд: RED LINE Форма: Свиткана форма Прифат : 6-аголен. Шифра 575430542
Тип на производ Сетови алат
Бренд Wurth
Гаранција 3 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!