text.skipToContent text.skipToNavigation

Wurth Сет клешти, 4 парчиња, ZEBRAID EK000448122

Wurth Сет клешти, 4 парчиња, ZEBRAID: EK000448122

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
13.290 ден

ZEBRA сет клешти. Водоинсталатерска клешта, комбинирана клешта, секач и шпиц клешта. ZEBRA клешта секач-моќна, 160mm ZEBRA комбинирана клешта, 180mm ZEBRA шпиц клешта,заоблена 210mm ZEBRA вод...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 19.04.2024

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ZEBRA сет клешти. Водоинсталатерска клешта, комбинирана клешта, секач и шпиц клешта. ZEBRA клешта секач-моќна, 160mm ZEBRA комбинирана клешта, 180mm ZEBRA шпиц клешта,заоблена 210mm ZEBRA водоинсталатерска клешта, папагалка, 250mm Шифра 71401565
Тип на производ Сетови алат
Бренд Wurth
Гаранција 3 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!