text.skipToContent text.skipToNavigation

Wurth Сет клучеви окасто-вилушкасти со крцкалоID EK000448102

Wurth Сет клучеви окасто-вилушкасти со крцкалоID: EK000448102

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
6.790 ден

ZEBRA сет окасто-вилушкасти клучеви со крцкалка ,OK 8-19. шифра 71425350  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 27.05.2024

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ZEBRA сет окасто-вилушкасти клучеви со крцкалка ,OK 8-19. шифра 71425350
Тип на производ Сетови алат
Бренд Wurth
Гаранција 3 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!