text.skipToContent text.skipToNavigation

Wurth Сет насадни и битови со крцкалка 1/4'', 45 парчињаID EK000448097

Wurth Сет насадни и битови со крцкалка 1/4'', 45 парчињаID: EK000448097

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
4.000 ден

REDLINE сет насадни клучеви 1/4", со крцкалка. Сетот содржи 45 парчиња, во прегледно и практично пакување. Структурата на сетот е многу погодна за универзално одржување и сервисирање, како за профе...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 19.04.2024

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

REDLINE сет насадни клучеви 1/4", со крцкалка. Сетот содржи 45 парчиња, во прегледно и практично пакување. Структурата на сетот е многу погодна за универзално одржување и сервисирање, како за професионална употреба, така и за лична работилница. Структура: Сет долги имбус одвртувачи со топчеста глава ,9 пар.,  1,5-10mm Odvijač sa nasadnom četvrtkom Адаптер 1/4" 20 вметоци, 25mm, 1/4" TX8, TX10, TX15, TX20, TX25, TX27, TX30, PH1, PH2, PH3, PZ1, PZ2, PZ3, шлиц 4, шлиц 5,5, шлиц 7. Кардански зглоб 12 насадни клучеви 1/4", OK 4-13 Крцкалка 1/4", композитна рачва. шифра 5713998001
Тип на производ Сетови алат
Бренд Wurth
Гаранција 3 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!