text.skipToContent text.skipToNavigation

Wurth Сет насадни клучеви, имбус, 31 парчиња, 1/2"ID EK000448104

Wurth Сет насадни клучеви, имбус, 31 парчиња, 1/2"ID: EK000448104

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
9.050 ден

Содржина: 31 парче 8 насадни TX клучеви, кратки TX 25, 27, 30, 40, 45, 50, 55, 60 4 насадни TX клучеви, долги TX 30, 40, 50, 60 4 ѕвездасти насадни клучеви, кратка верзија M 5, 6, 8, 10 3 ѕвездаст...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 27.05.2024

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Содржина: 31 парче 8 насадни TX клучеви, кратки TX 25, 27, 30, 40, 45, 50, 55, 60 4 насадни TX клучеви, долги TX 30, 40, 50, 60 4 ѕвездасти насадни клучеви, кратка верзија M 5, 6, 8, 10 3 ѕвездасти насадни клучеви, долга верзија M 8, 10, 12 8 имбус насадни клучеви (надворешни), кратки 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 17 mm 4 имбус насадни клулеви (надворешни), долги 6, 8, 10, 12 mm шифра 96513310
Тип на производ Сетови алат
Бренд Wurth
Гаранција 3 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!