text.skipToContent text.skipToNavigation

Wurth Сет насадни клучеви, 32 парчиња, ZEBRAID EK000448121

Wurth Сет насадни клучеви, 32 парчиња, ZEBRAID: EK000448121

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
6.890 ден

Содржина - 32 парчиња Работен прифат - 1/4", мулти прифат 12 насадни клучеви - OK 4-14 14 вметоци 1/4" Zebra крцкалка Zebra насаден одвртувач 2 екстензии Кардански зглоб Метална кутија 225x125x35 m...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 29.07.2024

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Содржина - 32 парчиња Работен прифат - 1/4", мулти прифат 12 насадни клучеви - OK 4-14 14 вметоци 1/4" Zebra крцкалка Zebra насаден одвртувач 2 екстензии Кардански зглоб Метална кутија 225x125x35 mm шифра 96511032
Тип на производ Сетови алат
Бренд Wurth
Гаранција 3 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!