text.skipToContent text.skipToNavigation

Wurth Сет насадни клучеви со ротациска Т рачкаID EK000448109

Wurth Сет насадни клучеви со ротациска Т рачкаID: EK000448109

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
6.600 ден

9 насадни клучеви - OK 6-14. (OK 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14) T-рачка, флексибилна за непристапни места. 15 вметоци 1/4" (PH1, PH2, PH3, шлиц 0,8 x 5,5, TX 10, 15, 20, 25, 27, 30, 40) Кардански ...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 27.05.2024

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

9 насадни клучеви - OK 6-14. (OK 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14) T-рачка, флексибилна за непристапни места. 15 вметоци 1/4" (PH1, PH2, PH3, шлиц 0,8 x 5,5, TX 10, 15, 20, 25, 27, 30, 40) Кардански зглоб Две екстензии Метална кутија со димензии 220 x 110 x 35 mm шифра 96501427
Тип на производ Сетови алат
Бренд Wurth
Гаранција 3 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!