text.skipToContent text.skipToNavigation

Wurth Сет насадни клучеви 1/2', мулти, 23 парчиња, ZEBRAID EK000448111

Wurth Сет насадни клучеви 1/2', мулти, 23 парчиња, ZEBRAID: EK000448111

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
9.150 ден

Сет насадни клучеви со MULTI прифат. 5 различни работни прифати во еден насаден клуч. Zebra крцкалка, две екстензии и кардански зглоб. Содржина на сетот - 23 пар 19 multi насадни клучеви - OK 10...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 01.07.2024

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сет насадни клучеви со MULTI прифат. 5 различни работни прифати во еден насаден клуч. Zebra крцкалка, две екстензии и кардански зглоб. Содржина на сетот - 23 пар 19 multi насадни клучеви - OK 10 - 32 1 Zebra преклопна крцкалка 2 продолжетоци (125, 250mm) 1 кардански зглоб Метална кутија со димензии 405 x 160 x 50mm. шифра 96513023
Тип на производ Сетови алат
Бренд Wurth
Гаранција 3 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!