text.skipToContent text.skipToNavigation

Wurth Сет насадни клучеви 1/4'ID EK000448095

Wurth Сет насадни клучеви 1/4'ID: EK000448095

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
4.500 ден

Содржина - 34 парчиња 12 Multi насадни клучеви 1/4" OK 4-14 Zebra крцкалка 1/4" Насаден одвртувач 1/4" 2 екстензии 1 кардански зглоб 1 Адаптер со брзоизменлива глава 15 вметоци 1/4" (PH1, PH2, PH3,...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 01.07.2024

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Содржина - 34 парчиња 12 Multi насадни клучеви 1/4" OK 4-14 Zebra крцкалка 1/4" Насаден одвртувач 1/4" 2 екстензии 1 кардански зглоб 1 Адаптер со брзоизменлива глава 15 вметоци 1/4" (PH1, PH2, PH3, имбус прифат - 3, 4, 5, 6 mm, TX 10, TX 15, TX 20,TX 25,TX 27,TX 30,TX 40, шлиц- 0,8X5,5) Метално куќиште 220 x 110 x 35 mm шифра 96501434
Тип на производ Сетови алат
Бренд Wurth
Гаранција 3 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!