text.skipToContent text.skipToNavigation

Wurth Сет одвртувачи, REDLINEID EK000448112

Wurth Сет одвртувачи, REDLINEID: EK000448112

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
1.950 ден

REDLINE сет одвртувачи, шлиц и PH прифат. Шифра 575194226  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 02.05.2024

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

REDLINE сет одвртувачи, шлиц и PH прифат. Шифра 575194226
Тип на производ Сетови алат
Бренд Wurth
Гаранција 3 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!