text.skipToContent text.skipToNavigation

Wurth Сет одвртувачи за авто-механичарскиID EK000448107

Wurth Сет одвртувачи за авто-механичарскиID: EK000448107

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
3.790 ден

ZEBRA сет одвртувачи со ударна капа и 6-аголен прифат за клуч, шлиц и PH прифат.шифра 61393225  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 02.07.2024

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ZEBRA сет одвртувачи со ударна капа и 6-аголен прифат за клуч, шлиц и PH прифат.шифра 61393225
Тип на производ Сетови алат
Бренд Wurth
Гаранција 3 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!