text.skipToContent text.skipToNavigation

Wurth Сет окасто вилушкасти клучеви, 11 парчиња, ZEBRAID EK000448092

Wurth Сет окасто вилушкасти клучеви, 11 парчиња, ZEBRAID: EK000448092

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
3.990 ден

ZEBRA сет окасто-вилушкасти клучеви. Прифат OK 8-22. Бренд: ZEBRA Форма: Рамна форма Прифат: Powerdriv Шифра 71330140  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 02.05.2024

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ZEBRA сет окасто-вилушкасти клучеви. Прифат OK 8-22. Бренд: ZEBRA Форма: Рамна форма Прифат: Powerdriv Шифра 71330140
Тип на производ Сетови алат
Бренд Wurth
Гаранција 3 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!