text.skipToContent text.skipToNavigation

Wurth Сет окасто вилушкасти клучеви, 17 парчиња, REDLINEID EK000448110

Wurth Сет окасто вилушкасти клучеви, 17 парчиња, REDLINEID: EK000448110

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
2.800 ден

REDLINE сет окасто-вилушкасти клучеви. Распон на прифат OK 6-22. Бренд: RED LINE Форма: Рамна форма Прифат: 12-аголен. шифра 575430141  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 26.04.2024

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

REDLINE сет окасто-вилушкасти клучеви. Распон на прифат OK 6-22. Бренд: RED LINE Форма: Рамна форма Прифат: 12-аголен. шифра 575430141
Тип на производ Сетови алат
Бренд Wurth
Гаранција 3 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!