text.skipToContent text.skipToNavigation

Wurth Сет рачен алат во куфер, 93 парчињаID EK000448113

Wurth Сет рачен алат во куфер, 93 парчињаID: EK000448113

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
17.350 ден

ZEBRA комбиниран сет алат во куфер, идеален за работа на терен и универзално одржување. Сетот ги содржи сите најважни рачни алати за широк опсег на различни работни места. Содржина на сетот: Zebr...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 19.04.2024

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ZEBRA комбиниран сет алат во куфер, идеален за работа на терен и универзално одржување. Сетот ги содржи сите најважни рачни алати за широк опсег на различни работни места. Содржина на сетот: Zebra крцкалка (механизам со 72 заби), 6-аголни насадни клучеви и прибор, прифат ½“ и ¼“, 40 пар. Zebra одвртувачи со округла осовина, 4 пар. Zebra окасто - вилушкасти клучеви, 11 пар. Сет вметоци со магнетен држач, 25 пар. Конектор и одвртувач ¼“ Комбинирана и водоинсталатерска клешта Браварски чекан Испитувач на напон  шифра 96593180
Тип на производ Сетови алат
Бренд Wurth
Гаранција 3 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!