text.skipToContent text.skipToNavigation

Wurth Сет 3/4'' 12-аголни клучеви со крцкалка, 21 парчињаID EK000448124

Wurth Сет 3/4'' 12-аголни клучеви со крцкалка, 21 парчињаID: EK000448124

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
25.490 ден

Сет 12-аголни метрички насадни клучеви, 3/4 "прифат, со робусни рачва и продолжетоци. Спакуван во метална транспортна кутија. Содржи: 21 парче 1 крцкалка 1 продолжеток 100mm 1 продолжеток 200mm ...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 27.05.2024

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сет 12-аголни метрички насадни клучеви, 3/4 "прифат, со робусни рачва и продолжетоци. Спакуван во метална транспортна кутија. Содржи: 21 парче 1 крцкалка 1 продолжеток 100mm 1 продолжеток 200mm 1 продолжеток 400mm 1 кардански зглоб 1 лост со лизгачки четв. 16 насадни клучеви 50mm OK 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 30, 32,35, 36, 38, 41, 46, 50 mm Во метален куфер. шифра 596514160
Тип на производ Сетови алат
Бренд Wurth
Гаранција 3 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!