text.skipToContent text.skipToNavigation

Wurth Сет RED LINE насадни кл. 1/2", 23 парчињаID EK000448117

Wurth Сет RED LINE насадни кл. 1/2", 23 парчињаID: EK000448117

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
11.990 ден

Сет REDLINE насадни клучеви 1/2" 6-аголни со крцкалка, 23 парчиња. Самата хромирана површина спречува корозија на алатот, додека мат површината спречува лизгање. Испораката е во метална кутија и в...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 27.05.2024

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сет REDLINE насадни клучеви 1/2" 6-аголни со крцкалка, 23 парчиња. Самата хромирана површина спречува корозија на алатот, додека мат површината спречува лизгање. Испораката е во метална кутија и влошка од квалитетен пенест материјал со ефект на стегање. Содржина - 23 парчиња 18 насадни клучеви - OK 10 - 32 Red Line крцкалка 1/2" 2 кардански додатоци 2 екстензии. Шифра 576313231
Тип на производ Сетови алат
Бренд Wurth
Гаранција 3 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!