text.skipToContent text.skipToNavigation

Wurth Сет REDLINE окасто-вилушкасти клучеви 6-22mm, 12 парињаID EK000448096

Wurth Сет REDLINE окасто-вилушкасти клучеви 6-22mm, 12 парињаID: EK000448096

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
2.000 ден

Величини: 6,7,8,9,10,11,12,13,14,17,19,22m. Шифра 5754301460  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 23.04.2024

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Величини: 6,7,8,9,10,11,12,13,14,17,19,22m. Шифра 5754301460
Тип на производ Сетови алат
Бренд Wurth
Гаранција 3 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!