text.skipToContent text.skipToNavigation

Wurth Сет T-одвртувачи со топчест имбус прифат, ZEBRAID EK000448115

Wurth Сет T-одвртувачи со топчест имбус прифат, ZEBRAID: EK000448115

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
2.690 ден

ZEBRA сет имбус одвртувачи со T-рачка и топчеста глава. Распон на прифат 2,5-8mm шифра 61391306  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 26.04.2024

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ZEBRA сет имбус одвртувачи со T-рачка и топчеста глава. Распон на прифат 2,5-8mm шифра 61391306
Тип на производ Сетови алат
Бренд Wurth
Гаранција 3 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!