text.skipToContent text.skipToNavigation

Wurth Сет T-одвртувачи со Torx прифат TX 10-40ID EK000448088

Wurth Сет T-одвртувачи со Torx прифат TX 10-40ID: EK000448088

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
5.490 ден

ZEBRA сет TX одвртувачи со T-рачка. Распон на прифат 10-40mm.шифра 61391406  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 02.07.2024

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ZEBRA сет TX одвртувачи со T-рачка. Распон на прифат 10-40mm.шифра 61391406
Тип на производ Сетови алат
Бренд Wurth
Гаранција 3 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!