text.skipToContent text.skipToNavigation

Wurth Сет Wurth T - имбус клучеви, 3-8mm, 5 парчињаID EK000448126

Wurth Сет Wurth T - имбус клучеви, 3-8mm, 5 парчињаID: EK000448126

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
1.850 ден

Врвот одвртувачоте со завршна обработка со дијамантска обвивка. Подобро прилега на главата на завртката, подолг век на траење на одвртувачот, одвртување на оштетените завртки, помал степен на приме...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 23.07.2024

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Врвот одвртувачоте со завршна обработка со дијамантска обвивка. Подобро прилега на главата на завртката, подолг век на траење на одвртувачот, одвртување на оштетените завртки, помал степен на примена на сила за завртки за одвртување. Обем на испорака: 5 парчиња Димензии: 3-8mm Завршна обработка: Дијамантско ослојување на врвот шифра 571573160
Тип на производ Сетови алат
Бренд Wurth
Гаранција 3 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!