text.skipToContent text.skipToNavigation

Wurth Сет ZEBRA насадни кл. 1/2", 59 парчињаID EK000448123

Wurth Сет ZEBRA насадни кл. 1/2", 59 парчињаID: EK000448123

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
12.250 ден

Сет 6-аголни насадни клучеви, 1/2" и 1/4", со две Zebra крцкалки, насаден одвртувач, кардански зглоб и екстензии. Содржина - 59 парчиња 12 насадни клучеви 1/4" - OK 4-14 1 Zebra крцкалка 1/4" 1 а...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 26.04.2024

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сет 6-аголни насадни клучеви, 1/2" и 1/4", со две Zebra крцкалки, насаден одвртувач, кардански зглоб и екстензии. Содржина - 59 парчиња 12 насадни клучеви 1/4" - OK 4-14 1 Zebra крцкалка 1/4" 1 аголна екстензија 25mm 1/4" 1 екстензија 150 mm 1/4" 1 екстензија со променлив агол 150 mm 1/4" 1 кардански зглоб 1/4" 1 Zebra одвртувач, 4-аголен надворешен прифат 1/4" 1 адаптер со брзоизменлива глава 1/4" 15 вметоци 1/4" (PH1, PH2, PH3, шлиц 0,8 x 5,5, TX 10, 15, 20, 25, 27, 30, 40. 19 насадни клучеви 1/2" - OK 10-32

1 Zebra крцкалка 1/2" 1 аголна екстензија 53mm 1/2" 1 екстензија 125 mm 1/2" 1 екстензија 250 mm 1/2" 1 кардански зглоб 1/2". шифра 96509059

Тип на производ Сетови алат
Бренд Wurth
Гаранција 3 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!