text.skipToContent text.skipToNavigation

Wurth Сет ZEBRA насадни кл. 1/2', 6-аголни, OK10-32, 23 парчињаID EK000448094

Wurth Сет ZEBRA насадни кл. 1/2', 6-аголни, OK10-32, 23 парчињаID: EK000448094

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
12.250 ден

Сет 6-аголни насадни клучеви, со вметоци,Zebra крцкалка, два продолжетока и кардански зглоб. Содржина на сетот - 23 пар 19 насадни клучеви - OK 10-32 1 Zebra преклопна крцкалка 2 продолжетоци (12...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 27.05.2024

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сет 6-аголни насадни клучеви, со вметоци,Zebra крцкалка, два продолжетока и кардански зглоб. Содржина на сетот - 23 пар 19 насадни клучеви - OK 10-32 1 Zebra преклопна крцкалка 2 продолжетоци (125, 250mm) 1 кардански зглоб Метално куќиште со димензии 405 x 150 x 60 mm шифра 96513230
Тип на производ Сетови алат
Бренд Wurth
Гаранција 3 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!