text.skipToContent text.skipToNavigation

Wurth Сет ZEBRA одвртувачи , (4 [шлиц + 2 PH), 6 парчињаID EK000448090

Wurth Сет ZEBRA одвртувачи , (4 [шлиц + 2 PH), 6 парчињаID: EK000448090

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
2.350 ден

Бренд: ZEBRA 4 шлиц 2 PH 6 Шифра 61392326  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 23.04.2024

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Бренд: ZEBRA 4 шлиц 2 PH 6 Шифра 61392326
Тип на производ Сетови алат
Бренд Wurth
Гаранција 3 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!