text.skipToContent text.skipToNavigation
 • 1(current)
 • 2
 • 3
63 пронајдени производи
Товарна количка 2020 Вендар-на склопување
Товарна количка 2020 Вендар-на склопување
1.890 ден
КОЛИЧКА АЛУМ. РАЧНА ЗА ТОВАР НА ДВЕ ТРКАЛА НА СКЛОП. ХТ-2020 ВЕНДАР Бренд:Баукит Категорија: Транспортни колички за товар Димензии:420 x 400 x 1080 mm. Димензии склопена:190 x 400 x 710 mm. Димензи...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.06.2021

Sigma-Рачна машина за сечење плочки 003C2
Sigma-Рачна машина за сечење плочки 003C2
21.990 ден
Овие професионални италијански рачни машини за сечење на плочки можат да ги исечат и најтешките порцелански, стаклени мозаични плочки во совршено еднакви третини, дебели плочи и природен камен, ист...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.06.2021

Black & Decker 56 делови гарнитура од битови со гедоре
Black & Decker 56 делови гарнитура од битови со гедоре
1.249 ден
999 ден
25мм шрафцигер Ph, Pz, со дупчиња, торкс, hex
50 mm шрафцигер Ph, Pz, со дупчиња
5-12 мм клучеви
крцкалка и магнетен носач на битови

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.06.2021

Iskra ERO HTS-8 сет штрафцигери
Iskra ERO HTS-8 сет штрафцигери
799 ден
Iskra ERO HTS-8 сет штрафцигери. Сет од штрафцигери со магнетна глава. 8 шрафцигера со магнетна главата, X. (+) крст: 1x75mm / 1x100mm / 2x150mm, SL (-) Слот: 3x75mm / 5x75mm / 6x150mm, Хром-ванади...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.06.2021

Iskra PH003 транспортна количка
Iskra PH003 транспортна количка
1.175 ден

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.06.2021

Tolsen-Рачна машина за сечење плочки 41032
Tolsen-Рачна машина за сечење плочки 41032
1.990 ден
Производител: Толсен Бренд:Tolsen Големина:600mm Категорија: Рачна машина за сечење плочки Max дебелина на сечење: 12mm Материјал: Алуминиум, Челик

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.06.2021

Железна товарна количка-200kg 308592
Железна товарна количка-200kg 308592
2.800 ден
КОЛИЧКА ЖЕЛЕЗНА ЗА ТОВАР 200КГ 1185*490*520М СО ТРКАЛА 997573 ГИНГТАИ ЉТ3076 Бренд:Баукит Категорија: Транспортни колички за товар Димензии:1185 x 490 x 520 mm. Носивост:200kg

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.06.2021

ToolBox-Кутија за алат-жолта 33145
ToolBox-Кутија за алат-жолта 33145
1.000 ден
Производител: Patrol Poland Бренд:ToolBox Stuff Semi Profi 20 Carbo Категорија: Кутија за алат Димензии:525 x 256 x 246 mm. Материјал: Пластика , Алуминиум

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.06.2021

Villager Ножици телескопски рамна острица LS 109
Villager Ножици телескопски рамна острица LS 109
980 ден
Пречник на сечење 30 mm/Должина 670 / 920 mm/Сечило 65 мм/тежина 1878 g

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.06.2021

Метална скала со три газишта 201025
Метална скала со три газишта 201025
1.890 ден
СКАЛА МЕТАЛНА ЛФД130Т Бренд:Баукит Број на газишта: 3 Висина на скала: 1.20м Шифра на производител: LFD130TA Димензии:131 x 15 x 51,5 cm. Тежина:8.3kg Класа: ХОБИ Носивост: 150кг

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.06.2021

ToolBox-Професионална кутија за алат- црна 9324
ToolBox-Професионална кутија за алат- црна 9324
1.100 ден
Производител: Patrol Poland Бренд:ToolBox Formula S Alu 600 Категорија: Професионална кутија за алат Димензии:547 x 271 x 278 mm. Материјал: Пластика, Алуминиум

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.06.2021

KRAUSE метална скала 130860
KRAUSE метална скала 130860
1.890 ден
СКАЛА АЛУМ. СО ШИРОКИ ГАЗИШТА ТОППИ ХЛ 2 ГАЗИШТА 130860 Бренд: KRAUSE - Геманија Број на газишта: 2 Висина на скала: 0.50м Работна висина: 2.50м Шифра на производител: 130860 Класа: MONTO (ПРОФИ) ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.06.2021

Villager VAT WF 030 Пневматски пиштол комплет
Villager VAT WF 030 Пневматски пиштол комплет
13.390 ден
Villager VAT WF 030 Пневматски пиштол комплет- Спецификации: Обртен момент 2500 Nm/ Приклучок 1.Опрема:1 × Хекс клуч / 1 × Рачка / 2 × Гедоре (32, 33)

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.06.2021

Sigma-Рачна машина за сечење плочки 003D2
Sigma-Рачна машина за сечење плочки 003D2
25.990 ден
Овие професионални италијански рачни машини за сечење на плочки можат да ги исечат и најтешките порцелански, стаклени мозаични плочки во совршено еднакви третини, дебели плочи и природен камен, ист...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.06.2021

Iskra ERO HTS-18
Iskra ERO HTS-18
790 ден

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.06.2021

Метална скала со две газишта 202237
Метална скала со две газишта 202237
1.190 ден
СКАЛА МЕТАЛНА СО ДВЕ ШИРОКИ ГАЗИШТА 0.45м ВЕНДАР ЛФ202Б Бренд:Баукит Број на газишта: 2 Висина на скала: 0.45м

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.06.2021

Villager Ножици за гранки алуминиум LS 127
Villager Ножици за гранки алуминиум LS 127
1.190 ден
Пречник за сечење 45 mm/Должина 820 mn/Сечило Челик Cr-V/тежина 1289 g

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.06.2021

Tolsen-Сет рачка со насадни клучеви 15140
Tolsen-Сет рачка со насадни клучеви 15140
3.990 ден
СЕТ РАЧКИ СО НАСАДНИ КЛУЧЕВИ 1/2"&3/4" 39пар. ИНДУСТРИСКИ 15140 ТОЛСЕН Производител:Толсен Бренд:Tolsen Категорија:Сет професионален алат со насадни клучеви 1/2” 39пар Спецификација:• 17 парчиња 1/...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.06.2021

Iskra ERO HTWR-94
Iskra ERO HTWR-94
1.499 ден
 • Iskra ERO HTWR-94,
  |
 • Сетот содржи 94 алати и додатоци, |
 • 25 mm наставки: 50 парчиња,
 • 50 mm наставки: 16 парчиња,
 • Штрафцигер: 7 парчиња, |
 • Бренд: ISKRA.
  |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.06.2021

Tolsen-Сет рачка со насадни клучеви 15139
Tolsen-Сет рачка со насадни клучеви 15139
2.890 ден
СЕТ РАЧКА СО НАСАДНИ КЛУЧЕВИ 1/2" 22пар. ИНДУСТРИСКИ 15139 ТОЛСЕН Производител:Толсен Бренд:Tolsen Категорија:Сет професионален алат со насадни клучеви 1/2” 22пар Спецификација: • 15 парчиња metric...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.06.2021

Black&Decker Сет рачка со клучеви 5 парчиња BDHT0-71617
Black&Decker Сет рачка со клучеви 5 парчиња BDHT0-71617
1.199 ден
699 ден
Black&Decker Сет рачка со клучеви 5 парчиња BDHT0-71617. Сет рачка со пет големини на клучеви од 6, 8, 10, 11 и 13mm. Практична и лесно достапна алатка, корисна за во домот, автомобилот, велосипедо...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.06.2021

Black&Decker Повеќенаменски клешти 12 во 1 BDHT0-28110
Black&Decker Повеќенаменски клешти 12 во 1 BDHT0-28110
999 ден
699 ден
Black&Decker Повеќенаменски клешти 12 во 1 BDHT0-28110. Повеќенаменска алатка со 12 функции изработена од високо квалитетно не рѓосувачко железо. Ергономска рачка и лесно достапни алатки. Содржи ун...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.06.2021

Tolsen-Сет за електричари 83306
Tolsen-Сет за електричари 83306
1.990 ден
СЕТ ЗА ЕЛЕКТРИЧАРИ КЛЕШТИ, ШТРАФЦИГЕРИ, ФАЗОМЕР В83306 ТОЛСЕН Производител:Толсен Бренд:Tolsen Категорија: Сет алат(електричари клешти,штравцигери,фазомер)Спецификација:• 1 парче 180mm изолирани ко...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.06.2021

FERM ATM1042 Пневматска хефталка
FERM ATM1042 Пневматска хефталка
2.599 ден

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.06.2021

Villager Ножици за гранки телескопски LS 124
Villager Ножици за гранки телескопски LS 124
980 ден
пречник на сечиње 42 mm/Должина 670 / 920 mm/Сечило челик 55 Mn/тежина 1734 g

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.06.2021

 • 1(current)
 • 2
 • 3