text.skipToContent text.skipToNavigation

STANLEY FMHT77165-0 Ласерско метро 50m IP40ID EK000581249

STANLEY FMHT77165-0 Ласерско метро 50m IP40ID: EK000581249

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
6.990 ден

STANLEY FMHT77165-0 Ласерско метро 50m IP40 Ласерско метро со работен опсег од 50 метри со точност од од +/- 1,5 mm. Обезбедува прецизни мерења на растојание, површина и волумен.  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 22.04.2024

Гаранција: 3 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

STANLEY FMHT77165-0 Ласерско метро 50m IP40

Ласерско метро со работен опсег од 50 метри со точност од од +/- 1,5 mm.

Обезбедува прецизни мерења на растојание, површина и волумен.

Работи на внатрешна литиум-јонска батерија која може целосно да се наполни за 2,5 часа.

До 1000 мерења со едно полнење.

Црниот LCD екран со бел текст обезбедува одлична видливост.

Компактен и лесен за употреба и складирање.

IP40 заштита од прашина и влага.

Тип на производ Ласерско метро
Бренд Stanley
Гаранција 3 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!