text.skipToContent text.skipToNavigation
 • 1(current)
 • 2
 • 3
675 пронајдени производи
CyberWeek2021mk BrzaIsporakaMKv1
Black&Decker BCD003BA10S Ак. ударна дупчалка 18v + две батерии 18v/1.5Ah + торба и прибор
Black&Decker BCD003BA10S Ак. ударна дупчалка 18v + две батерии 18v/1.5Ah + торба и прибор
12.500 ден
6.099 ден
 • Black&Decker BCD003BA10S Ак. ударна дупчалка 18V
 • Две батерии 18V/1.5Ah Li-ion + 400mA полнач
 • Вртежи:1400
 • Удари во мин.: 21.000
 • Гаранција: 2 години
 • Гратис> торба Black+Decker + додатоци

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra ERO IE-RH32K-1500 Хилта + сет од 60 алати
Iskra ERO IE-RH32K-1500 Хилта + сет од 60 алати
13.100 ден
 • IE-RH32K-1500 Хилта+60 алати
 • Моќност:1500W
 • Ударна моќ:5.5 J
 • Додатоци:плоснато длето, конусно длето, сврдел
 • Гаранција:2 Год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2021

IstaCena12RatiMKCategory
Villager Ел.косилка Villy 1600 P
Villager Ел.косилка Villy 1600 P
6.549 ден
Villager Ел.косилка Villy 1600 P. Моќност 1600W, широчина на косење 380мм, површина на косење 600м2, висина на косење: 30-65 mm (5 нивоа, централно), Дијаметар на предни и задни тркалца: 140 mm/ 18...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2021

IstaCena12RatiMKCategory
Villager Ел.косилка Villy 1600 E
Villager Ел.косилка Villy 1600 E
7.290 ден
Villager Ел.косилка Villy 1600 E. Моќност 1600W, широчина на косење 420 мм, површина на косење 800м2, висина на косење: 35-55 mm (3 нивоа, централно), Дијаметар на предни и задни тркалца: 170 mm/ 2...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2021

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Iskra ERO IE-GC520 Бензинска моторна пила + Убодна пила JS004 A
Iskra ERO IE-GC520 Бензинска моторна пила + Убодна пила JS004 A
14.500 ден
9.999 ден
 • Iskra ERO IE-GC520 Бензинска моторна пила + Убодна пила JS004 A
  |
 • Моќност 2kW (53cm3) |
 • Должина на мач 45,7cm |
 • Гаранција 2 год. |
 • Погонски чекор: 8.255mm (.325"),
  |
 • Тежина 5,5kg |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2021

Villager Ел. тример ET 555
Villager Ел. тример ET 555
2.790 ден
Villager Ел. тример ET 555. Моќност 550W, широчина на косење 27цм, број на вртежи 11000 rpm, дебелина 1,3 mm, рачка со ротација од 180 степени, подесувачка должина, тежина 2,95Kg

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2021

Villager VAS 1500 P вертикутер (аератор)
Villager VAS 1500 P вертикутер (аератор)
7.500 ден
Villager VAS 1500 P вертикутер (аератор)

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2021

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Iskra HG48SMH-S, бензинска косилка за трева
Iskra HG48SMH-S, бензинска косилка за трева
20.990 ден
 • Iskra HG48SMH-S, бензинска косилка
 • Моќност: 2,8 kW
 • Работна ширина: 48cm
 • Гаранција: 2 години
 • Прилагодливи висини: 20 - 75 mm

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2021

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Villager Ел. Дувач/усисивач за лисја VEBV 3000
Villager Ел. Дувач/усисивач за лисја VEBV 3000
3.790 ден
230 V ~ 50 Hz/ 3000 W/Функција на усисивач и дувач /проток на водух 16 m³/min/брзина на издувување воздух 83 m/s/капацитет на кеса 45 l/тежина 4.8 kg

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

MTD Бензински тример MT 52
MTD Бензински тример MT 52
8.590 ден
7.590 ден
MTD Бензински тример MT 52 / 2 Години гаранција / 1,45kW

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2021

IstaCena12RatiMKCategory
HIKOKI G3613DA-W2Z Аголна брусилка (без батерија и полнач)
HIKOKI G3613DA-W2Z Аголна брусилка (без батерија и полнач)
18.999 ден
G3613DA-W2Z Аголна брусилка 125mm 36V: Број на вртежи: 3.000 - 9.500rpm; Компатибилни батерии: BSL36A18-BSL36B18; Тип на мотор: Brushless; Опрема: Hitbox, без батерии и полнач

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.12.2021

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
AGRINA 43p бензиска косилка за трева
AGRINA 43p бензиска косилка за трева
12.705 ден
11.990 ден
 • AGRINA 43p бензиска косилка за трева
 • Моќност: 2,0 kW
 • Капацитет на корпа: 60 литри
 • Гаранција: 3 години
 • Прилагодливи висини: 25 - 75 mm

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2021

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra GX-JS004A Убодна пила + заштитни очила
Iskra GX-JS004A Убодна пила + заштитни очила
2.750 ден
 • Iskra GX-JS004A Убодна пила + заштитни очила,
 • Моќнсот: 600W,
 • Брзина: 3000 rpm ,
 • Подесувачки агол на сечење до 45 степени ,
 • Гратис наочари,
 • Гаранција 2 години.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2021

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra ERO IE-CS1800 Циркуларна пила + нож за кружна пила
Iskra ERO IE-CS1800 Циркуларна пила + нож за кружна пила
8.500 ден
 • Iskra ERO IE-CS1800 Циркуларна пила + нож за кружна пила,
 • Моќнсот: 1.800W,
 • Брзина: 5000 rpm ,
 • Подесувачки агол на сечење до 45 степени ,
 • Дијаметар на сечилото - Ø 210mm,
 • Гаранција 2 години.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2021

CyberWeek2021mk BrzaIsporakaMKv1
Iskra сет: Батериска бормашина 14,4-волтна + штрафцигери HTS 8
Iskra сет: Батериска бормашина 14,4-волтна + штрафцигери HTS 8
3.999 ден
3.199 ден
 • Iskra сет: Батериска бормашина 14,4-волтна + штрафцигери HTS 8,
  |
 • Батериска бормашина 14,4V/1.5Ah, |
 • Бренд: ISKRA,
 • Подарок: 8 штрафцигери ISKRA,
 • Гаранција: 2 години, |
 • Вртежи до 700 во минута. |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

IstaCena12RatiMKCategory
DeWalt DWD024 ударна дупчалка 700W
DeWalt DWD024 ударна дупчалка 700W
5.999 ден
5.499 ден
Mоќност: 700W/Број на вртежи: 0–2800 /мин, број на удари: 0–47.600 /мин/Вртежен момент: 8,6 Nm/Дупчење во дрво / метал / бетон: 25/ 13 / 16 mm/Глава со клуч(не е брзостезна), премер: 1,5–13 mm, вре...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2021

CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
STANLEY SXPW16PE - Перач под притисок 125 бари/1600W
STANLEY SXPW16PE - Перач под притисок 125 бари/1600W
11.999 ден
6.499 ден
 • STANLEY SXPW16PE - Перач под притисок,
 • Моќност: 125 бари / 1.600W,
 • Гаранција: 2 години,
 • 2 додатоци за прскање, 2 четки,
 • Бренд: Stanley.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra ERO IE-JS710 Убодна пила + сет од 8 штрафцигери
Iskra ERO IE-JS710 Убодна пила + сет од 8 штрафцигери
5.690 ден
 • Iskra ERO IE-JS710 Убодна пила + сет од 8 штрафцигери,
 • Моќнсот: 710W,
 • Брзина: 3100 rpm ,
 • Подесувачки агол на сечење до 45 степени ,
 • Дебелина на сечењето:дрво-105mm, пластика-10mm,железо-20mm,
 • Гаранција 2 години.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2021

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra ERO IE-AG900 Аголна брусалка + сет скалпери
Iskra ERO IE-AG900 Аголна брусалка + сет скалпери
4.250 ден
 • Iskra ERO IE-AG900 Аголна брусалка + сет скалпери,
 • Моќнсот: 900W,
 • Брзина: 12.000 rpm ,
 • Големина на диск: Ø 125 mm ,
 • ПОДАРОК Iskra ERO 38G-S1+L1 Сет скалпели,
 • Гаранција 2 години.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2021

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Iskra сет:Бензиска пила PN-5200-6 + Убодна пила JS450
Iskra сет:Бензиска пила PN-5200-6 + Убодна пила JS450
11.050 ден
8.999 ден
 • Бензиска пила +Убодна пила
 • Моќност:2.1 kW
 • Мач:45цм
 • Моќност на убодна пила:450W
 • Гаранција:2 Год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2021

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra ERO IE-ED710 Електрична дупчалка + сет од 11 бургии
Iskra ERO IE-ED710 Електрична дупчалка + сет од 11 бургии
3.900 ден
 • Iskra ERO IE-ED710 Електрична дупчалка + сет од 11 бургии,
 • Моќнсот: 710W,
 • Брзина: 2.800 rpm во празен од до 44.800 rpm,
 • Променлив футер: Ø 1,5 - 13 mm,
 • ПОДАРОК Iskra ERO FST111 11 делен,
 • Гаранција 2 години.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2021

Villager Ел. тример ET 355
Villager Ел. тример ET 355
1.899 ден
Villager Ел. тример ET 355. Моќност 350W, широчина на косење 25цм, број на вртежи 12000 rpm, дебелина 1,3 mm, рачка со ротација од 180 степени, подесувачка должина, тежина 2,2 Kg

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2021

IstaCena12RatiMKCategory
KLAN Кабел коктур со водилка 4V/25M 1.5 4ZR-D04
KLAN Кабел коктур со водилка 4V/25M 1.5 4ZR-D04
2.599 ден
Број на утичници: 4 • Должина на кабел: 25m • Прекинувач: НЕ • Пресек на кабел: 1,5 mm • Боја: црна • Макс. оптоварување: 1000W • Макс. развиено оптоварување: 3500W • Нето тежина: 6,70 кг • Бруто т...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2021

CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Villager Aпарат за перење VHW 120 S 2500W 120/160bar
Villager Aпарат за перење VHW 120 S 2500W 120/160bar
9.999 ден
8.999 ден
 • Villager Aпарат за перење VHW 120 S 2500W 120/160bar,
  |
 • Моќност 2.500W, |
 • Моќност во бари: 120bar до макс. 160bar,
 • Проток на вода: 432 литри во минута,
 • Гаранција: 1 годинa, |
 • Бренд: Villager.
  |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
Black&Decker BEH710SA32-QS ударна бормашина 710W + торба и сет 32 бургии
Black&Decker BEH710SA32-QS ударна бормашина 710W + торба и сет 32 бургии
8.999 ден
3.899 ден
 • Black&Decker BEH710SA32-QS ударна бормашина 710W + торба и сет 32 бургии
 • Моќност: 710W
 • Кутија со 32 бургии
 • Вртежи во мин.: 2.800
 • Гаранција: 2 години
 • Гратис: торба Black+Decker

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

 • 1(current)
 • 2
 • 3