text.skipToContent text.skipToNavigation

Базен Intex Panda Baby - 30lID EK000035832

Базен Intex Panda Baby - 30lID: EK000035832

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
499 ден

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Базен Intex Panda Baby - 30l
Тип на производ Базени на надувување
Бренд Intex
Гаранција 1 год.
Маса 1 kg
Висина 14 cm
Ширина 89 cm
Должина 117 cm
Капацитет на базенот 26 l