text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
BESTWAY 137x99x94, возIDEK000035924
Цена
2.624  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.09.2020

Димензии 137x99x94cm. Одлично решение за освежување во топлите летни денови.