text.skipToContent text.skipToNavigation

BESTWAY 137x99x94, возID EK000035924

BESTWAY 137x99x94, возID: EK000035924

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
2.624 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Димензии 137x99x94cm. Одлично решение за освежување во топлите летни денови.