text.skipToContent text.skipToNavigation

BESTWAY 140x127x89, хеликоптерID EK000035911

BESTWAY 140x127x89, хеликоптерID: EK000035911

Цена
2.749 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Димензии 140x127x89cm. Одлично решение за освежување во топлите летни денови.