text.skipToContent text.skipToNavigation
BESTWAY 140x127x89, хеликоптерIDEK000035911
Цена
2.749  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.06.2020

Димензии 140x127x89cm. Одлично решение за освежување во топлите летни денови.