text.skipToContent text.skipToNavigation

BESTWAY 188x71, душекID EK000035979

BESTWAY 188x71, душекID: EK000035979

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
1.624 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Димензии 188x71cm. Одлично решение за освежување во топлите летни денови.