text.skipToContent text.skipToNavigation

BESTWAY 201x150x51, детски базенIDEK000035943

Цена
1.874 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Димензии 201x150x51cm. Одлично решение за освежување во топлите летни денови.