text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
BESTWAY 201x150x51, детски базенIDEK000035943
Цена
1.874  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.09.2020

Димензии 201x150x51cm. Одлично решение за освежување во топлите летни денови.