text.skipToContent text.skipToNavigation

BESTWAY 57313 457x84cm базен на надувување со филтер пумпаID EK000398954

BESTWAY 57313 457x84cm базен на надувување со филтер пумпаID: EK000398954

15.999 ден
Цена
12.990 ден
BESTWAY 57313 457x84cm базен на надувување со филтер пумпа Димензии: 457x84cm Капацитет: 9.677литри (80%), Филтер пумпа вклучена во паквањето, Бренд: BESTWAY  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 31.05.2022

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

BESTWAY 57313 457x84cm базен на надувување со филтер пумпа. Карактеристики: капацитет: 9.677 литри (80%), димензии 457x84cm, филтер пумпа капацитет 2.006 литри на час (денвно да работи 5-6 саати), тежина 24,3кг.
Маса 24.3 kg
Тип на производ Базени на надувување
Бренд Bestway
Висина 84 cm
Ширина 457 cm
Должина 457 cm
Капацитет на базенот 9677 l