text.skipToContent text.skipToNavigation

BESTWAY 57372 457x107cm базен на надувување со филтер пумпаID EK000398876

BESTWAY 57372 457x107cm базен на надувување со филтер пумпаID: EK000398876

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде.

Со секој базен подаруваме гратис INTEX душек!
Потребно е заедно со базенот да го додадете и душекот на линкот погоре.
Акцијата трае до 31.03 или додека има залиха.

Цена
25.990 ден

ГРАТИС Intex душек
BESTWAY 57372 457x107cm базен на надувување со филтер пумпа. Карактеристики: капацитет: 12.362 литри (80%), димензии 457x107cm, филтер пумпа капацитет 2.006 литри на час (денвно да работи 5-6 саати...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 04.04.2023

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

BESTWAY 57372 457x107cm базен на надувување со филтер пумпа. Карактеристики: капацитет: 12.362 литри (80%), димензии 457x107cm, филтер пумпа капацитет 2.006 литри на час (денвно да работи 5-6 саати), тежина 38,8кг.
тип на производ Базени на надувување
Бренд Bestway
Маса 38.8 kg
Висина 107 cm
Ширина 457 cm
Должина 457 cm
Капацитет на базенот 12362 l
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!