text.skipToContent text.skipToNavigation

BESTWAY 57376 396x84cm базен на надувување со филтер пумпаID EK000398704

BESTWAY 57376 396x84cm базен на надувување со филтер пумпаID: EK000398704

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде.

Со секој базен подаруваме гратис INTEX душек!
Потребно е заедно со базенот да го додадете и душекот на линкот погоре.
Акцијата трае до 31.03 или додека има залиха.

Цена
10.990 ден

ГРАТИС Intex душек
BESTWAY 57376 базен на надувување со филтер пумпа Димензии: 396x84 cm Капацитет: 7.340 литри (80%) Филтер пумпа со капацитет 2.000 l/h Бренд: BESTWAY  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 23.03.2023

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

BESTWAY 57376 396x84cm базен на надувување со филтер пумпа. Карактеристики: капацитет: 7.340 литри (80%), димензии 396x84cm, филтер пумпа капацитет 2.000 литри на час (денвно да работи 5-6 саати), тежина 18,7кг.
тип на производ Базени на надувување
Бренд Bestway
Маса 18.7 kg
Висина 84 cm
Ширина 396 cm
Должина 396 cm
Капацитет на базенот 7340 l
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!