text.skipToContent text.skipToNavigation
INTEX 28110 EASY SET 244х76 без филтер пумпаIDMK-48837
2.863  ден
Цена
1.790  ден

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 07.07.2020

INTEX EASY SET 244х76cm без филтер пумпа. Дијаметар 244цм, длабочина 76цм, капацитет 2.420 литри (80% наполенто) .

Капацитет на базенот 2420 l
Должина 244 cm
Ширина 244 cm
Висина 76 cm
Бренд Intex
Гаранција 1 год.
Тип на производ Базени на надувување
Маса 5 kg