text.skipToContent text.skipToNavigation
INTEX 28120 Easy Set 305 x 76 cm, без филтер пумпаIDEK000074531
2.861  ден
Цена
2.390  ден
INTEX ЕАSY SET 305 x 76 cm, базен на надувување БЕЗ филтер пумпа . Димензии: 305цм дијаметра, 76цм висина. Капацитет 3.900 литри (80% наполентост на базенот), тежина 9кг, нема филтер пумпа, нема по...

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.07.2020

INTEX ЕАSY SET 305 x 76 cm, базен на надувување БЕЗ филтер пумпа . Димензии: 305цм дијаметар, 76цм висина. Капацитет 3.583 литри (80% наполентост на базенот), тежина 9кг, нема филтер пумпа, нема покривка.

 

Капацитет на базенот 3850 l
Должина 305 cm
Ширина 305 cm
Висина 76 cm
Бренд Intex
Гаранција 1 год.
Тип на производ Базени на надувување
Маса 8 kg